Chopin 2010  

Wyniki konkursu "Szczęśliwa siódemka"

Z ogromną przyjemnością ogłaszamy zwycięzców konkursu „Szczęśliwa Siódemka”.

Ponad 3.5000 uczestników zabawy dzielnie walczyło o cenne nagrody tj. 7 wysokiej jakości rowerów miejskich, 77 książek „Fryderyku! Wróć do Warszawy” oraz 777 czekoladek chopinowskich.

Jeszcze raz dziękujemy wszystkim za wspólną zabawę i  zachęcamy do dalszego zainteresowania miastem młodości Fryderyka Chopina i pełnienia funkcji ambasadora Warszawy Chopina.

 

Rowery

 

lp. Imię Nazwisko Miasto
1. Agnieszka Bazylko Warszawa
2. Natalia Poloczek Warszawa
3. Bogusława Fałek Lipsko n/W
4. Joanna Żebrowska Kobyłka
5. Małgorzata Gruszka Lipsko
6. Agnieszka Zatorska Okuniew
7. Michał Jaroszyński Warszawa

 

Książki "Fryderyku! Wróć do Warszawy"

 

lp. Imię Nazwisko Miasto
1.  Grzegorz Bogucki Suwałki
2.  Norbert Lipiński Warszawa
3.  barbara staniów Oświecim
4.  Miłosz Karpiński Warszawa
5.  Agata Janczewska Andrzejewo
6.  Maciej Druzd Warszawa
7.  Weronika Kościelniak Warszawa
8.  Karolina Popiołek Warszawa
9.  Magdalena Replin Sokołów Podlaski
10.  Mikolaj Łuczyński Warszawa
11.  Wojciech Grzybczak warszawa
12.  Ewa Kazula Warszawa
13.  Natalia Krawczuk Warszawa
14.  Monika Wieczorek Chotomów
15.  karolina liberadzka-czubowska Łomianki
16.  Katarzyna Świdzińska Nowa Iwiczna
17.  Jacek Górski Warszawa
18.  Paweł Popko Grajewo
19.  Martyna Plisiecka Zgierz
20.  Michał Ptak Kraków
21.  Sylwia Jędrzejczyk Warszawa
22.  Agnieszka Browarek Warszawa
23.  Katarzyna Borysiewicz Okszów
24.  Katarzyna Szmigiel Warszawa
25.  Justyna Kaletka Warszawa
26.  magdalena popławska warszawa
27.  Joanna Wacławska-Sobstyl Warszawa
28.  Aneta Filipiak warszawa
29.  Magdalena Perucka Elbląg
30.  EWA SMĘDZIK KATOWICE
31.  Ewelina Błaszczuk Sawin
32.  Anna Kolińska Warszawa
33.  Krystyna Żychlińska Żnin
34.  Teresa Dyguda Siemianowice Ślaskie
35.  Mateusz Kulasek Sędziszów
36.  Violetta Chmiel Przemyśl
37.  Wioletta Samoraj Olsztyn
38.  Ewelina Nurczyk Łomża
39.  Henryk Książek Piotrków Trybunalski
40.  Katarzyna Kaźmierczak Warszawa Opacz Michałowice
41.  Aleksandra Zawodniak Warszawa
42.  Natalia Formela Sierakowice
43.  Ewa Jędras Radlin
44.  Agnieszka Polańska Warszawa
45.  nicolle baranek warszawa
46.  Piotr Walkowicz Warszawa
47.  Iwona Mazurkiewicz Warszawa
48.  Milena Budzińska Wiązowna
49.  Elżbieta Sokołowska Warszawa
50.  Urszula Modzelewska Warszawa
51.  Tomasz Rosik Siennica
52.  Michał Rejczak Radom
53.  Katarzyna Trzópek Warszawa
54.  Marcin Sikora Warszawa
55.  Urszula Bednarek Wrzosowa
56.  Roman Linde Sulejówek
57.  Marta Kotuniak Warszawa
58.  Jakub Łozowski Warszawa
59.  Tomasz Witkowski Warszawa
60.  Krystyna Grzelak Warszawa
61.  Wojtek Matłacki Radom
62.  Grzegorz Gula Warszawa
63.  asia bajer warszawa
64.  Tadeusz Siwek Kraków
65.  Krzysztof Nożewski Warszawa
66.  Patrycja Gałązka Gdańsk
67.  Mariusz Pieńczuk Wołomin
68.  Katarzyna Martini Wieliczka
69.  jadwiga troć Radzyń Podlaski
70.  Regina Holub Szczecin
71.  Krzysztof Łuczak Łódź
72.  Robert Poryzała Warszawa
73.  Małgorzata Łącka Warszawa
74.  Joanna Kalicka Białystok
75.  Irena Wiśniewska Bąkówka
76.  Kinga Kalinowska Warszawa
77.  Bartosz Muszyński Ustka

 

Czekolada chopinowska

 

 

Lp Imię Nazwisko Miasto
1 Michał Szarota Libiąż
2 Bartłomiej Michalski Warszawa
3 Małgorzata Korczak Warszawa
4 Rafał Trzebuchowski Warszawa
5 Marek Wajda Warszawa
6 Hanna Piecychna Dybów Kolonia
7 Ewa Żak Sulejówek
8 Irena Chmielewska Tomaszów Lubelski
9 mariusz kunicki opole
10 Barbara Smyl Warszawa
11 Marzena Markiewicz Warszawa
12 Bożena Woźniak Warszawa
13 Robert Nowocień Kanie
14 Paweł Skarzyński Pruszków
15 Barbara Macieja Siedlce
16 JADWIGA TEKLAK-BIAŁEK WARSZAWA
17 Martyna Pawłowska Andrychów
18 Izabela Szymańska Lwówek Śląski
19 Bożena Matok Siedlce
20 marianna jóżwiak legnica
21 Jan Winiarski Piotrków Trybunalski
22 Jadwiga Polińska Turek
23 Dorota Szustkiewicz Pruszków
24 Jakub Żmuda Tarnobrzeg
25 Marysia Kosmala Ostrzeszów
26 Norbert Lipiński Warszawa
27 Ryszard Karczewski Giby
28 Patrycja straburzyńska Tarnobrzeg
29 Justyna Sierocińska Warszawa
30 Monika Cyran Katowice
31 Renata Zamysłowska Kraków
32 Szymon Choroszewski Augustów
33 Halina Rados Częstochowa
34 Sławomir Mordka Brzeg
35 Barbara Górska Olsztyn
36 Maciej Górski Olsztyn
37 Edward Derecki Olsztyn
38 barbara staniów Oświecim
39 Julianna Bednarczuk Lublin
40 Jolanta Białogrodzka Gdynia
41 Maja Opulska Warszawa
42 Teresa Bednarczuk Lublin
43 mirek kluska Oświecim
44 Beata Ciesiołka Warszawa
45 Marcin Więckowski Gdynia
46 Ewa Ruszkowska Warszawa
47 Krystyna Parulska Olsztyn
48 Gabriela Kowalczyk Olsztyn
49 Małgorzata Pączek Gdańsk
50 Barbara Andrzejczyk Olsztyn
51 Urszula Sobczyńska WARSZAWA
52 Joanna Rucińska Police/Jasienica
53 Jadwiga Chmielewska Police
54 olga szary Słupca
55 Urszula Gołaszewska Warszawa
56 Jacek Świerżewski Warszawa
57 Adam Okrasiński Warszawa
58 Halina Wandrowska Pasłęk
59 Krzysztof Banach Elbląg
60 Magda Sewastianowicz Wrocław
61 Mirosław Macieja Szczecin
62 Grzegorz Porowski Łomianki
63 Teresa Litwa Andrzejewo
64 Monika Swacha Warszawa
65 Joanna Minkiewicz Koszalin
66 Grażyna Rudnicka Warszawa
67 Beata Jurkiewicz Warszawa
68 Julia Chimiak Warszawa
69 Aleksandra Michniewicz Warszawa
70 Magdalena Gackowska Warszawa
71 Maciej Maciejewski Warszawa
72 Paweł Dulanowski Warszawa
73 Franciszek Hułas Warszawa
74 Maciej Druzd Warszawa
75 jarosław jaroszkiewicz warszawa
76 Norbert Niedziałek Warszawa
77 Katarzyna Obrębska Warszawa
78 Anita Czaplicka Warszawa
79 Rafał Wesołowski Warszawa
80 Jakub Jastrzębski Warszawa
81 Krzysztof Wójcik Warszawa
82 Anna Strubińska Pruszków
83 Mirosław Niewielski Warszawa
84 Monika Piecek Warszawa
85 Krystyna Forgiel Warszawa
86 Marta Przyłuska Warszawa
87 Weronika Kościelniak Warszawa
88 Tomasz Walczak Pruszków
89 Tomasz Kachniarz Pruszków
90 Marta Charzyńska Warszawa
91 Marta Kurek Warszawa
92 Ola Wysocka Warszawa
93 Izabela Bamburska Warszawa
94 Mariola Kałużna Pleszew
95 Janina Pabisiak Pleszew
96 Bartosz Czerepowicki Warszawa
97 Agata Krysiak Warszawa
98 Katarzyna Malec Warszawa
99 Kamil Szewczyk Warszawa
100 beata lewandowska warszawa
101 Kamila Sitarska Siedlce
102 Sławomir Fajfer Warszawa
103 Małgorzata Gągola Warszawa
104 Wiktor Pawłowski Warszawa
105 Monika Korsak Warszawa
106 Adrian Moczydłowski Warszawa
107 Filip Pietrzak Sochaczew
108 Bronisława Bąkowska Warszawa
109 Małgorzata Morawska Chełmek
110 Anna Smycz Warszawa
111 Radosław Seraifn Warszawa
112 Mirosław Strzelecki Radom
113 Krzysztof Turek Warszawa
114 Natalia Ustynowicz Warszawa
115 Robert Turek Orneta
116 Agnieszka Baran Rzeszów
117 Piotr Piskorski Warszawa
118 Rafał Jurkowski Toruń
119 Monika Wyszyńska Rybno
120 Emilia Rejmund Warszawa
121 Anna Wolska-Bułach Poznań
122 Zofia Burda Warszawa
123 Magdalena Szymańska Warszawa
124 Karina Bar Warszawa
125 Marzenna Borecka Świdnik
126 Gabriela zielinska Poznań
127 Ryszard Milarski Warszawa
128 Paulina Korpalska Warszawa
129 Magdalena Piech Tarnowiec
130 Tomasz Markowski Przeworsk
131 Tadeusz Robaszyński-Janiec Mysiadło
132 Krzysztof Tomiczak Warszawa
133 Marek Matysiak Warszawa
134 Anna Celińska Otwock Wielki
135 Piotr Szumiejko gołdap
136 Agnieszka Sochaj Warszawa
137 JAN Grabowski Podkowa Leśna
138 Aleksandra Ścierska Katowice
139 Agnieszka Sulenta Warszawa
140 Bożena Rajska Bydgoszcz
141 krzysztof kozina legnica
142 Marta Głowacka Wrocław
143 Stefania Jakubowska Wałbrzych
144 Witold Żyła Warszawa
145 Monika Fortuniak - Burkacka Warszawa
146 Dariusz Kazula Kraśnik
147 Magdalena Sawczuk Brwinów
148 Marta Drozdek Sosnowiec
149 Marzena Masłowska Białystok
150 Maciej Cywiński Warszawa
151 Agata Karczmarczyk Warszawa
152 Arkadiusz Drąg Warszawa
153 Marta Grotek Warszawa
154 Rafał Guga Lubań
155 Alina Krywolewicz Warszawa
156 Małgorzata Piotrowska Warszawa
157 Łukasz Zaremba Warszawa
158 Marcin Lamowski Sulejówek
159 Katarzyna Klimaszewska Zduńska Wola
160 Marek Strojnowski Warszawa
161 Sławomir Grzymała Warszawa
162 Joanna Mieczkowska Gdynia
163 IWONA WŁODARCZYK WARSZAWA
164 Dorota Nejman Warszawa
165 Julia Kęska Warszawa
166 Sylwia Wysłowska Warszawa
167 jan potepa warszawa
168 Katarzyna Ogrodniczak Goleniów
169 joanna kiełbowicz Łętownia
170 Damaris Vilchis Méixco, City
171 Monika Wieczorek Chotomów
172 krystyna lesiczka Stalowa Wola
173 Magdalena Gęsina Pasłęk
174 Daniel Tywonek Warszawa
175 Alicja Grabowska Wrocław
176 Maria Filipczak Warszawa
177 Paulina Faryn Pruszków
178 Hubert Mitura Biała Podlaska
179 Piotr Długokęcki Warszawa
180 Ewa Nowacka Warszawa
181 Łukasz Kuzioła Lublin
182 Aleksandra Colautti Warszawa
183 Anna Pawlik Warszawa
184 JOANNA GRYN Bieruń Stary
185 Eugeniusz Manczenko Warszawa
186 Beata Wachulak Janowo gm.Choceń
187 Marzena Tarkowska Warszawa
188 Kinga Malwina Zielińska Warszawa
189 Tomasz Pawlik Biała Podlaska
190 Monika Chojnacka Warszawa
191 Damian Gizmajer Warszawa
192 Joanna Matuszyńska Gdańsk
193 Anna Stankiewicz Piątnica
194 Agnieszka Andrzejczak Wrocław
195 AURELIA OLESIŃSKA OLKUSZ
196 Przemysław Mzyk Warszawa
197 Maria Bętkowska Warszawa
198 Leszek Baranowski Warszawa
199 Ewelina Kupczyk Warszawa
200 Agnieszka Cichowlas Warszawa
201 Agnieszka Dobrogowska Warszawa
202 Justyna Gąsowska Warszawa
203 Adam Długokęcki Grzybowo-Kapuśnik
204 barbara smaczny bytom
205 Tomasz Sulkowski Płock
206 Magda Bralewska Warszawa
207 Wojciech Filipiak Warszawa
208 Jakub Kruczek Gniezno
209 Aleksandra Grzesiak Warszawa
210 Kamila Dawidowicz Warszawa
211 Katarzyna Żabicka Jankowice
212 Aleksandra Firla Żory
213 Jadwiga Lipińska Warszawa
214 Martyna Leciak Warszawa
215 Iwona Dziakiewicz Żyrardów
216 Katarzyna Legięć Długołęka
217 Pola Bielińska Skierniewice
218 Zuzanna Maruszak Warszawa
219 Paweł Bobrowski Warszawa
220 Lucyna Słabęcka Mała Nieszawka
221 Irena Zakrzewska Łowicz
222 Halina Murawska-Leciak Warszawa
223 Olga Jałowiczor Warszawa
224 Łukasz Józwik Warszawa
225 Cezary Talarczyk Warszawa
226 Piotr Pokorski Warszawa
227 Honorata Jarząb Warszawa
228 Marta Hulbicz Wągrowiec
229 Andrzej Trocewicz Warszawa
230 Anna Fima Gdów
231 Beata Ogrodowczyk Braniewo
232 Katarzyna Jesionek Legionowo
233 Martyna Plisiecka Zgierz
234 Tania Aksamit Warszawa
235 Łukasz Ossoliński Dąbrowa Chotomowska
236 Dorota Kowalska Warszawa
237 justyna koksa warszawa
238 Sławomir Małecki Warszawa
239 Monika Zakrzewska Żyrardów
240 Szymon Głąb Warszawa
241 Katarzyna Pawlak Warszawa
242 Rafał Rudnik Warszawa
243 Dominika Górska Warszawa
244 WOJCIECH MIERZEJEWSKI WARSZAWA
245 Piotr Michalak Warszawa
246 Michał Ptak Kraków
247 Wojciech Siemko Warszawa
248 Katarzyna Nowocin Warszawa
249 Magdalena Nierodzik Warszawa
250 Sylwia Paszko Warszawa
251 Anna Osińska Turowice
252 Maciej Wezgraj Warszawa
253 Krystyna Kijewska Warszawa
254 Beata Polanowska Warszawa
255 Grażyna Nowakowska mazowieckie/Celestynów
256 Katarzyna Kloch Warszawa
257 Monika Michałowska Warszawa
258 Ola Kurasiewicz Magniszew
259 Miłosz Kurzacz Warszawa
260 Ewa Barbasiewicz Warszawa
261 Izabela Mazerant Warszawa
262 Justyna Sosnowska Izabelin
263 Beata Carko Warszawa - Wesoła
264 marta czarkowska warszawa
265 Łukasz Sidor Warszawa
266 Łukasz Gębicki Wałbrzych
267 Renata Modzelewska Warszawa
268 Agnieszka Filipek Warszawa
269 Renata Romańska Warszawa
270 Danuta Kożuchowska Bielany zam.Kowiesy
271 Katarzyna Ruszkowska warszawa
272 Agnieszka Browarek Warszawa
273 Łukasz Malczewski Grójec
274 Agata Malczewska Belsk Duży
275 Wojciech Adryańczyk Warszawa
276 Małgorzata Lech Warszawa
277 Ewa Wójtowicz Kraków
278 Adam Nojszewski Józefosław
279 Marlena Siemieniak Warszawa
280 Anna Niklewska Warszawa
281 Anna Kinowska Warszawa
282 Joanna Berzyńska Warszawa
283 Monika Tomkiewicz Warszawa
284 Ewelina Smardzewska Błonie
285 Katarzyna Borysiewicz Okszów
286 Aleksandra Sochaj Pruszków
287 Daria Bubrowiecka Pruszków
288 Ilona Gębura Starachowice
289 Kamil Lipiński Warszawa
290 Rafał Łazur Warszawa
291 Joanna Struczyńska Warszawa
292 Iwona Fałek Warszawa
293 Marek Deszczyński Warszawa
294 Maria Olszewska warszawa
295 Anna Piszewska Warszawa
296 Sebastian Wojtkowski Warszawa
297 Teresa Sokołowska Warszawa
298 barbara Bruszewska Warszawa
299 Honza Belecky Milanowek
300 anna górska Poznań
301 JUSTYNA BAZAK STASZÓW
302 Łukasz Łazuk Suwałki
303 Marta Górecka Warszawa
304 Krystian Wilk Warszawa
305 Marzena Józwik Warszawa
306 Marcin Jasinski Warszawa
307 Mariusz Korecki Jarosław
308 Mateusz Nosel Warszawa
309 PAWEŁ ŻBIKOWSKI WARSZAWA
310 Beata Obrębska Warszawa
311 Paweł Leśnowolski Warszawa
312 Monika Lemaniak Myślenice
313 Justyna Olszewska Warszawa
314 JOANNA OLEJARCZYK WARSZAWA
315 Błażej Rogowski Łapy
316 ILONA BUGZEL Warszawa
317 Hanna Sosna Warszawa
318 Małgorzata Kloc Chełm
319 Iwo Kępka Warszawa
320 Jarosław Hebel Warszawa
321 Julia Krawczuk Częstochowa
322 Mateusz Prus Warszawa
323 Karolina Zych Klembów
324 Ewa Wieczorkowska Brodnica
325 Paweł Gąsiewski Zaborów
326 Marcin Trepczyński Warszawa
327 Anna Urbaniak warszawa
328 Urszula Koziarska Warszawa
329 Joanna Klewenhagen Warszawa
330 Anna Bieńkowska Józefów
331 Katarzyna Gilecka Warszawa
332 Agnieszka Franus Nisko
333 Edyta Dombrowicka Pruszków
334 Bartosz Jankowski Warszawa
335 Krystyna Kozłowska Józefów
336 Krzysztof Wacławski Warszawa
337 Mariusz Ruczkowski Warszawa
338 Joanna Wacławska-Sobstyl Warszawa
339 olaf Dytkowski Warszawa
340 Ewa Gaj Konin
341 Marianna Małecka-Tepicht Warszawa
342 Aleksandra Antolak Warszawa
343 Joachim Tkaczyk Turza śląska
344 Aleksandra Kube Nowy Dwór Mazowiecki
345 Władysława Sztymelska Rudka
346 Bogusław Budzik Warszawa
347 Danuta Trocewicz Warszawa
348 Dominika Brzezińska Nowy dwór Gdański
349 Ewa Sobór Łódź
350 Żaneta Kuśmierska Jastrzębie Zdrój
351 Karolina Nikodym Osiny
352 Maciej Pawiński Łódź
353 Marta Igielska wołomin
354 Karolina Mania-Prywara Józefosław
355 Beata Kozłowska Kraków
356 Mariusz Gajda Warszawa
357 Alicja Demków Hyżne
358 Piotr Trejgel Szczecin
359 Laura Długosz Biała Podlaska
360 Anna Wancio Przeworsk
361 Przemysław Zacharuk Warszawa
362 Arkadiusz Smaruj Warszawa
363 Marzena Majewska Police
364 barbara zielińska Poznań
365 Katarzyna Kułakowska Piliszek Warszawa
366 Eliza Jermakow Koszalin
367 robert derda Warszawa
368 Aleksandra Baranek Krakow
369 Patrycja Borkowska Warszawa
370 Marzena Cichocka Piastów
371 Tomala Malwina Częstochowa
372 Katarzyna Szkatuła Olsztyn
373 Łukasz Kula-Orłowski Warszawa
374 Agnieszka Szturo Zamość
375 Bozena Zięba Rzeszów
376 Elżbieta Godala Łódź
377 Grażyna Romańska Warszawa
378 Konrad Zięba Nowa Dęba
379 Katarzyna Konieczna Gdańsk
380 Magdalena Kolorska Warszawa
381 Agnieszka Kierzkowska Żyrardów
382 Kamil Gil Pruszków
383 Joanna Repka warszawa
384 Marcin Gosik Pruszków
385 Michał Świeboda Poznań
386 Rafał Czarkowski Warszawa
387 Pawel Budnik Wroclaw
388 Janusz Nowosad Lublin
389 Beata Koc Białystok
390 Anna Dzieniszewska Zambrów
391 Elżbieta Dietzius Krynica-Zdroj
392 Szymon Kujawiński Siedlce
393 BERNADETA GROCHOWSKA WODZISŁAW ŚLĄSKI
394 Lena Dąbrowska Warszawa
395 Ela Piotrowska Siedlce
396 Ilona Łukasiuk Warszawa
397 Marian Mikos Warszawa
398 barbara kuczynska warszawa
399 Stanisława Franus Przemyśl
400 Natalia Dobrowolska Warszawa
401 Katarzyna Sidorczuk Warszawa
402 Michał Karmiński Warszawa
403 Anna Pietrzak Warszawa
404 Anna Kolińska Warszawa
405 Emilia Kowalkowska Szubin
406 karolina audycka szczytno
407 Małgorzata Kudosz Kętrzyn
408 Paweł Hołubiec Warszawa
409 Paweł Łęczuk Warszawa
410 Magda Rutkowska Warszawa
411 Magdalena Karpińska Konstantynów Łódzki
412 Jakub Matyszkiewicz Warszaw
413 Sebastian Smoliński Warszawa
414 Marta Zalewska Warszawa
415 Aneta Frydryszak Poręba
416 Monika Żychlińska Żnin
417 Piotr Przywojski Bełchatów
418 Iwona Fałek Warszawa
419 Aneta Rataj Jelenia Góra
420 Joanna Rosińska Poznań
421 Sylwia Kosakowska Pruszków
422 Janina Sasak Tarnów
423 Agnieszka Tomaszewska Karczew
424 Anna Nahajska Warszawa
425 Anna Sadowska Warszawa
426 Martyna Kordecka Lublin
427 blanka legowska warszawa
428 Joanna Szkudlarek Miasteczko Krajeńskie
429 Jadwiga Dyguda - Orpych Siemianowice Ślaskie
430 Olga Matyja Bydgoszcz
431 Leonard Matczyński Bydgoszcz
432 antonina kluska kraków
433 Marcin Adamiec Sulejówek
434 Katarzyna Adamów Sulejówek
435 Dagmara Czarnecka Miasteczko Krajeńskie
436 Adriana Warchoł Rzeszów
437 Iwona Gola Starachowice
438 Adam Kumański Rybnik
439 Jolanta Gryko Michałowo
440 Hanna Dymerska Nowa Wieś
441 Ula Kłobuszewska Wrocław
442 Sylwia Ząbek Dąbrowa Górnicza
443 Mateusz Kotarba Brzesko
444 Grażyna Wolska Białystok
445 Roman Stefaniak Ośno Lubuskie
446 Katarzyna Klauza Poznań
447 Justyna Dziedzic Jabłonna
448 Magdalena Bąbka Częstochowa
449 Renata Walaszczyk Barlinek
450 Marcin Walaszczyk Nowogródek Pomorski
451 Maciej Pęksa Ostrów Mazowiecka
452 Piotr Śliwiński Legionowo
453 Grzegorz Niziński Kielce
454 Karol Malec Stargard Szczeciński
455 Violetta Chmiel Przemyśl
456 Bogusław Chmiel Przemyśl
457 Janusz Fijałkowski Warszawa
458 Bożena Łuczak Kotlarnia
459 katarzyna gembara świdnica
460 Aleksandra Wilk Starogard Gdański
461 Małgorzata Muller Brzeźnica
462 Lucyna Adamus Lubin
463 Anna Krafczyk Gliwice
464 jola prusakowska szczecin
465 Katarzyna Kijas Skwierzyna
466 Danuta Samoraj Drobin
467 Barbara Binkowska Chmielnik
468 Mariusz Walczak Pleszew
469 Henryka Stachowicz Chmielnik
470 Mirosław Cieleń Rzeszów
471 Seweryn Lis Bydgoszcz
472 Agnieszka Jabłońska Łódż
473 Bartosz Gruszka Krzeszowice
474 Czesław Kwiecień Solec -Zdroj
475 Ela Smyk Wrocław
476 Eugeniusz Lulkiewicz Wrocław
477 Michał Mizerski Aleksandrówka
478 Dariusz Ludwisiak Łódź
479 piotr niewczas biała podlaska
480 Aleksandra Nalewaja Mikołów 5 , Borowa wieś
481 Marta Derlukiewicz Elbląg
482 Jarosław Morawski Pionki
483 Grzegorz Kaliciński Gorzów Wlkp.
484 Maria Pixa Zdzieszowice
485 Ewelina Ziółkowska Będzin
486 Katarzyna Ogrodniczak Częstochowa
487 Karolina Goździewicz Widawa
488 Urszula Obertaniec Trzebiatów
489 Katarzyna Marcak Andrychów
490 Joanna Cieślikowska Kielce
491 Henryk Książek Piotrków Trybunalski
492 Dominika Narożyńska Chodzież
493 Michał Wołoch Lędziny
494 kinga gołaszewska krubin
495 Piotr Żbikowski Warszawa
496 Klaudia Laskowska Ostrołęka
497 Bernadeta Kobielak Gniezno
498 Anna Para Krosno
499 Wiesława Sobocińska Warszawa
500 Blandyna Gucajtis Warszawa
501 Paulina Wojnar Jarosław
502 Justyna Trapiszczonek Braniewo
503 Małgorzata Kazior Warszawa
504 BOŻENA TUSZKOWSKA KALISKA
505 Anna Pitala Świątniki Górne
506 Anna Wojtas Sekowa
507 Bozena Zieba Rzeszow
508 monika brzuszkiewicz bolesławiec
509 Paweł Polowczyk Bielawa
510 Monika Kowalczewska Konin
511 Maria Kiełbusiewicz Tarnowskie Góry
512 Beata Kalita Dukla
513 Natalia Glugla Złotów
514 Anna Styś Warszawa
515 Agnieszka Zabielska Szczecin
516 Marzena Stefańska Bukowno
517 Dawid Frąckiewicz Białystok
518 Kamila Hankus Jordanów
519 Paweł Rudnicki Warszawa
520 Izabela Koronkiewicz Białystok
521 Izabela Baranowska Łódź
522 Agnieszka Łukawska Milanówek
523 Konrad Bralczyk Świnoujście
524 Barbara Wittrich Gdańsk
525 Monika Baniukiewicz Dąbrowa Górnicza
526 Anna Janina Kloza Białystok
527 Michał Farnik Rybnik
528 Katarzyna Doroszko Iława
529 Jakub Pesta-Dynda Płock
530 Joanna Fiut Nowy Sącz
531 Ewa Spychała Poznań
532 Ewa Płotka Sierakowice
533 Paulina Leszczyńska Dziećmorowice
534 Aneta Banasiak Radzionków
535 Sylwia Rauch Kolbuszowa
536 Maja Bogaczyk Sopot
537 Małgorzata Bienias Mielec
538 Edyta Grzegorczyk Brzeziny
539 Magda Bańka Warszawa
540 Elżbieta Nasiłowska Tychy
541 Maria Kaźmierska Warszawa
542 Monika Olędzka Warszawa
543 Michał Olejnik Poznań
544 Ewa Jędras Radlin
545 Anna Lipińska Sokołów Podlaski
546 Marek Boczkowski Warszawa
547 Karolina Czarnecka Poznań
548 Monika Charytonowicz Warszawa
549 Kazimiera Staszyńska Ciechocinek
550 Aneta Krawczyk Wołomin
551 Arkadiusz Hypki Warszawa
552 Monika Jakóbczyk Łódz
553 Klaudia Bakiera Czeczotki
554 Beata Drzazga Myszków
555 Agata Hrebień Złotoryja
556 Agnieszka Gierałtowska Kołaki Kościelne
557 Marta Kołaczkiewicz Warszawa
558 Ewa Świderska Warszawa
559 Natalia Kaleta Pruszków
560 Ewa Brzywczy Warszawa
561 Edyta Pohibiełko Warszawa
562 Bogda Wierzbicka Warszawa
563 michał peć kraków
564 Aneta Kamińska Toruń
565 Dorota Sidor Warszawa
566 Agnieszka Stankiewicz Białowieża
567 Marta Mucha Poznań
568 Renata Gryglicka Warszawa
569 sylwia baczkura Biała podlaska
570 Bożena Redka Józefów
571 Krzysztof Łojewski Zielonka
572 Katarzyna Zaniewska Warszawa
573 Kamil Tumulec Warszawa
574 Marta Szczepańska Warszawa
575 Łukasz Szczuciński Warszawa
576 Łukasz Dziewulski Pruszków
577 Małgorzata Socha Zręcin
578 Magdalena Jażdżyk Ostrołęka
579 Anna rADZIMSKA OPOLE
580 Katarzyna Butniewicz Bartoszyce
581 Piotr Kujawski Warszawa
582 Paulina Piekarska Świnoujście
583 Piotr Walkowicz Warszawa
584 fanni Ryś Limanowa
585 anita ziegler-chamielec bielsko-biała
586 Adrianna Nowaczek Skierniewice
587 Aleksander Jankowski Warszawa
588 Jolanta Mach Łańcut
589 Radosław Stępień Skarżysko - Kamienna
590 Anna Wojciechowska piaseczno
591 Jakub Wojciechowski Warszawa
592 Blanka Lewandowska Pruszków
593 Wojciech Kaliński Warszawa
594 Małgorzata Woroniecka Warszawa
595 Justyna Perkowska Jeleniewo
596 Piotr Panasiuk Warszawa
597 Zuzanna Tryc Zgorzelec
598 Anna Afanasjew Warszawa
599 Anna Nawrocka Warszawa
600 Magdalena Kozłowska warszawa
601 Krystyna Jabłońska Saniki
602 Grażyna Kossowska Warszawa
603 Alicja Patalan Kolno
604 Arkadiusz Lubowicki Warszawa
605 Marcin Dymanus Węgrzce Wielkie
606 Anna Węgrzyniak Tłuściec
607 Dorota Rurka Ostrołęka
608 Paulina Gomolka Krakow
609 Maria Tajchman Warszawa
610 Bożena Pęksa Ostrołęka
611 natalia łuczyńska kurzętnik
612 Grażyna Janasz-Doniec Kraków
613 Kamil Ochenkowski Warszawa
614 Tomasz Wilczyński Warszawa
615 Robert Sienkiewicz Dobrzyń nad Wisłą
616 Bartosz Fic Domaradz
617 ANNA WÓJCIK - KSIĄŻEK WARSZAWA
618 Marcin Chmielewski Pabianice
619 Jerzy Karolczak Legnica
620 Elżbieta Sokołowska Warszawa
621 Łukasz Jadczak Warszawa
622 Marta Krajewska Marki
623 Tomasz Świerszcz Kraków
624 Maciej Chudkiewicz Piastów
625 Iwona Surleta Warszawa
626 patrycja biernacka warszawa
627 Renata Bubak Warszawa
628 Jakub Jędrzejczak Warszawa
629 Sylwia Jankowska Płock
630 Paweł Tomaszewski Poznań
631 Martyna Niemira Warszawa
632 Anna Świder Kobyłka
633 Martyna Marcinkowska Warszawa
634 Ewa Iwanow Warszawa
635 Katarzyna Ławicka Piastów
636 Małgorzata Ruszkowska Warszawa
637 Małgorzata Marek Mielec
638 Alicja Parvine Warszawa
639 Anna Muchowska Starogard Gdański
640 Paulina Jakubowska Warszawa
641 Paweł Norwa warszawa
642 Urszula Slawiec Warszawa
643 Marta Gontarczyk Warszawa
644 Olgierd Tkacz Warszawa
645 Grzegorz Drobny Warszawa
646 Kamila Kieszek Otwock
647 Paula Waluk Warszawa
648 Basia Pawluk Warszawa
649 Adrian Wesołowski Sosnowiec
650 Łukasz Nowosielski Zdzieszowice
651 MONIKA SZEWCZYK CZESTOCHOWA
652 Kamil Niwiński Rędziny
653 Katarzyna Grześkiewicz Gdańsk
654 Ewa Badowska Warszawa
655 Tomasz Żylski Warszawa
656 Judyta Wodzicka Warszawa
657 Justyna Strus Warszawa
658 Maria Kosowska Warszawa
659 Michał Rejczak Radom
660 Jakub Gutowski Warszawa
661 Sylwia Michalska Warszawa
662 Daniela Kędziorek Warszawa
663 Oliwia Kwiatkowska Warszawa
664 Maciej Fleiszfreser Legionowo
665 Jennifer Kumar Warszawa
666 Edyta Wojciechowicz Giżycko
667 Jolanta Bochyńska Warszawa
668 Małgorzata Ziomek Czosnów
669 Anna Jureczko Warszawa
670 Małgorzata Stalmach Sucha-Beskidzka
671 Katarzyna Trzópek Warszawa
672 Tomasz Górniak Warszawa
673 Beata Maziewska Warszawa
674 Katarzyna Wojciechowska Ciechanów
675 Joanna Krzewińska Warszawa
676 Michał Krawczyk Kalisz
677 Urszula Molicka Kraków
678 Mateusz Mikulski Warszawa
679 Marta Zięba Warszawa
680 Łucja Kwiatkowska Warszawa
681 Damian Pietrzykowski Myszków
682 Renata Pszczółkowska Warszawa
683 agnieszka Ciepła Rzeszów
684 Marek Nowakowski Warszawa
685 Hanna Kańczuła Ostrowiec Św.
686 Angelika Chrzanowska Mirów
687 Bartłomiej Bednarek Częstochowa
688 Hanna Ciuba Zielonka
689 Zuzanna Teresa Bielecka Warszawa
690 Justyna Mazurek Warszawa
691 Paweł Mizerski Warszawa
692 Adam Kulpa Warszawa
693 Maciej Ruczko Warszawa
694 Adrian Siuda Aleksandrów Łódzki
695 Urszula Bednarek Wrzosowa
696 Marzena sadowska Płońsk
697 Sebastian Mzyk Kielce
698 Anna Mzyk Kielce
699 Katarzyna Karpińska Warszawa
700 Stanisław Murzyn Muszyna
701 Michal Makowski Warszawa
702 Joanna Karpowicz Warszawa
703 Kinga Chudek Warszawa
704 Ewelina Czerniewska Warszawa
705 Ewa Kościelecka Warszawa
706 Tomasz Gajda Strzyżów
707 Adam Szatkiewicz Warszawa
708 Michał Okła Stąporków
709 Maciej Malec Warszawa
710 Olga Zielińska Warszawa
711 Teresa Znajdek Skierniewice
712 Marczak Zofia Warszawa
713 Robert Grabowski Łódź
714 Piotr Sochaj Siedlce
715 Agnieszka Maćkowiak Swarzędz
716 Piotr Dudek Krosno
717 Maciej Stachurski Poznań
718 Aleksandra Wieciech Wrocław
719 Grzegorz Sobczyński warszawa
720 Grzegorz Kwiatek Warszawa
721 Danuta Pietraszek warszawa
722 Joanna Gadamer Warszawa
723 Robert Rurarz Lublin
724 Władysław Wójcik TARNÓW
725 Paweł Masło Tarnów
726 Marek Jaworski Tarnów
727 Zofia Czuba Tarnów
728 Leszek Bereza Warszawa
729 Piotr Bela Warszawa
730 Edyta Brodaczewska Warszawa
731 Dariusz Gudala Łódź
732 Marek Brala Warszawa
733 Piotr Dźwigałowski Warszawa
734 Kamil Karpiński Warszawa
735 Anna Junak Kosakowo
736 Agnieszka Maszkowska Białystok
737 Monika Malinowska Warszawa
738 Marta Wasilewska Elbląg
739 Beata Sabisz Rumia
740 Katarzyna Klimaszewska Warszawa
741 Róża Rogowska Grajewo
742 Michał Mirkowicz Krosno
743 Jan Bogucki Opole
744 Magdalena Napiecek Piaseczno
745 Michał Wieteska Warszawa
746 Tomasz Witkowski Warszawa
747 Magdalena Stajszczak Żyrardów
748 Maciej Miziołek Warszawa
749 Kacper Majewski Warszawa
750 Łukasz Madaj Warszawa
751 AGNIESZKA DANIELEWSKA WARSZAWA
752 Rafał Kocia Skarżysko Kościelne
753 Adam Bogacki Bolesławiec
754 Adam Garbacik Brwinów
755 Maria Sadowska Bydgoszcz
756 Małgorzata MInta Włocławek
757 Artur Wolarek Ryczów
758 Ewelina Czarkowska-Górska Białystok
759 Marcin Koniak Warszawa
760 Franciszek Pokojski Grodziczno
761 Barbara Jakowuk Siemiatycze
762 Jacek Ozimek Warszawa
763 Katarzyna Glinko Białystok
764 Marzena Kowalewska Suwałki
765 Bartosz Muszyński Ustka
766 Anna Fluder Warszawa
767 Kamila Ciunowicz Łódź
768 Kasia Grybska Warszawa
769 Joanna Różycka Warszawa
770 Patrycja Kuran Warszawa
771 Sławomir Dziakiewicz Wiskitki
772 Asia Pelczar Kraków
773 Bogumiła Stokowska Kielce
774 Maria Woźnica Radzionków
775 Justyna Kudas Pruszków
776 Zbigniew Olszewski Warszawa
777 Joanna Królikowska Warszawa